13.1.2018

O SPOLEČNOSTI

Firma  Pavel Majer Josyma byla založena 1.9.1995 jejím současným a výhradním vlastníkem panem Pavlem Majerem.

Především díky vysoké flexibilitě, profesionálnímu přístupu ke svěřeným úkolům a v neposlední řadě díky vysoké odbornosti zaměstnanců, zaujala v relativně krátkém časovém období, jedno z čelních postavení ve svém oboru.

Firma JOSYMA MB s.r.o. , vznikla bez zahraniční účasti v roce 2004 s jedním majitelem, transformací z firmy Pavel Majer  JOSYMA.

V roce 2021 firma rozšířila své pole působnosti a vznikla pobočka v České Lípě. V současné době firma JOSYMA MB s.r.o.  zaměstnává celkem  39 kmenových  pracovníků, včetně specialistů, což ji činí schopnou realizovat i velmi prestižní zakázky, od zpracování projektové dokumentace na špičkově vybaveném CAD pracovišti, až k jejich finální podobě, včetně revizních výstupů, měřících protokolů a ostatních funkčních atestů.

K firmě Josyma MB patří také kavárna, Café Rendez-Vous, která se nachází přímo vedle naší firmy na adrese Steckerova 188/3.

Spojte příjemné s užitečným  a naplánujte si svou pracovní schůzku v klidném prostředí francouzské kavárny. Wifi připojení je samozřejmostí.

f e1605816729520

 

      Cafe Rendez-Vous

insta

 

 @caferendezvouscr

JOSYMA MB, s.r.o. - idatabaze.czElektroinstalace a elektromontáže - idatabaze.cz